Archiwum 2021

Rocznica powstania "Szarych Szeregów"

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Półmaraton i MAN-ia biegania

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Zbiórka naborowa 2021

Jeśli chciałbyś odkrywać nowe pasje, świetnie się bawić, poznawać nowe miejsca, wspierać działania na rzecz lokalnej społeczności, a przy okazji świetnie się bawić i tworzyć wspaniały klimat harcerskiej przygody, a jesteś w wieku powyżej 11 lat (5 klasa SP),  to zapraszamy na zbiórkę naborową do naszej drużyny, która odbędzie się w dnu 25 września w godzinach od 11 do 15. podczas zajęć w ramach Młodzieżowej Strefy Aktywności, które w ramach projektu finansowanego ze środków Gminy Starachowice i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.
 

Obrońcom Starachowic

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Udział w uroczystych obchodach upamiętniających napaść "Hitlerowskich Niemiec" na Polskę był kolejnym elementem edukacji patriotycznej realizowanej w naszej drużynie w ramach projektu "Bohaterom Niepodległej" zainicjowanego  przez Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Everest. Właśnie ze Stowarzyszeniem Everest, 1 września 2021 roku wystawiliśmy warty honorowe na cmentarzu na ulicy Bugaj i ulicy Zgodnej, gdzie przedstawiciele organizacji kombatanckich, władz samorządowych, Hufca OHP, oraz Hufca ZHP Starachowice,  zapalili pamiątkowe znicze i złożyli wiązanki kwiatów. Nie zabrakło też pamiątkowych zniczy od Ministerstwa Obrony Narodowej, które zapaliliśmy wspólnie ze stowarzyszeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie wakacji z Młodzieżową Strefą Aktywności

 

Wakacje z Młodzieżowa Strefą Aktywności tydzień czwarty

 

 

Przed nami ostatni  czwarty tydzień zajęć realizowanych w ramach projektu Wakacje z Młodzieżową Strefą Aktywności w którym wspieramy Stowarzyszenie Aktywności Społecznej EVEREST.

 

Zapraszamy na zajęcia od wtorku 24 sierpnia do czwartku 26 sierpnia na plac zza Hufcem ZHP Starachowice w godzinach pd 10 do 14.

 

 

 

Jednocześnie zapraszamy na podsumowanie projektu, które odbędzie się w sobotę 28 sierpnia. Szczegóły już wkrótce.

 

Wakacje z Młodzieżowa Strefą Aktywności tydzień trzeci.

 

 

Kolejny trzeci tydzień zajęć przed nami. Po raz kolejny wspieramy Stowarzyszenie Aktywności Społecznej EVEREST w realizacji nieodpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji.

Zapraszamy  na plac za Hufcem ZHP Starachowice w dniach od wtorku 17 sierpnia do czwartku 19 sierpnia 2021 roku.

 

 

 

 

 

Rocznica rozbicia więzienia w Starachowicach

W sierpniu rok rocznie, w rocznicę rozbicia więzienia niemieckiego przez oddziały Antoniego Hedy Szarego spotkaliśmy się przy tablicy upamiętniające to wydarzenie w Starachowicach. Spotkanie poprzedziła msza święta w kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy gdzie nasi harcerze wystawili poczet sztandarowy Armii Krajowej. Pod pomnikiem razem ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej Everest i żołnierzami Świętokrzyskiej Brygady WOT wystawiliśmy wart honorowe. Dzięki Stowarzyszeniu Everest i HGR Starachowice, nie zabrakło też asysty do odbierania wiązanek oraz pomocy osobom starszym i zabezpieczenia medycznego uroczystości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Informacje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj8
mod_vvisit_counterWczoraj41
mod_vvisit_counterTen tydzień188
mod_vvisit_counterPoprzedni305
mod_vvisit_counterTen miesiąc8
mod_vvisit_counterPoprzedni1153
mod_vvisit_counterWszystkie605100

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 3.238.180.174
,
Today: Gru 01, 2023
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości