W piątek 2 września spotkaliśmy się na tradycyjnym podsumowaniu Akcji Letniej i całego roku harcerskiego. Tym razem spotkanie odbyło się na placu obok harcówki, gdzie jeszcze niedawno leżała ogromna sterta ziemi okalająca zbiornik retencyjny, a gdzie planujemy zbudowanie i urządzenie miejsca na zbiórki drużyny na dworze. W tym roku podsumowanie oprócz roku harcerskiego i obozu obejmowało także zorganizowaną w sierpniu półkolonie. W spotkaniu uczestniczyło 15 zaproszonych przez rade drużyny osób, które wyróżniały się w pracy drużyny. Były drobne upominki w postaci plecaków i kubeczków termicznych z logo drużyny. Były także saperki dla naszych super kopaczy i koszulki z pisakami za zajęcia plastyczne na półkolonii. W trakcie spotkania oprócz części oficjalnej podczas której uczestnicy mogli zapoznać się z ocena swojej pracy, była także część nieoficjalna podczas której uczestnicy wręcz zmłócili ogromne ilości karkówki z grilla. Wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy i prosimy o więcej.