Zapraszamy na zajęcia integracyjno - sportowe  w ramach Młodzieżowej Strefy Aktywności już w najbliższą sobotę 26 czerwca 2021 roku.

Będzie okazja aby przynajmniej część uczestników się poznała przed wyjazdem i ewentualnie dowiedziała się co jeszcze fajnego będzie się dział na obozie i co warto zabrać ze sobą :)

Ze  względu  na  upały  zapraszamy   w  godzinach  od  16:00  do  19:00  !

Zajęcia odbędą się na placu za budynkiem HUFCA ZHP STARACHOWICE na ul Harcerskiej 4, skąd będzie także wyjazd na obóz.

Dokumenty do pobrania dla uczestników

z Województwa Świętokrzyskiego:

1. INFORMACJA O OBOZIE

2. Karta na obóz   STRONA PIERWSZA oraz STRONA DRUGA

Uwaga ! Kartę uczestnika, należy wydrukować na dwóch stronach jednaj kartki formatu A4, nie można łączyć dwóch stron karty wydrukowanych na dwóch osobnych kartkach !

Wszystkie dane o uczestniku na karcie jak i na załączniku czy oświadczeniu muszą być wypełnione czytelnym pismem. W przypadku wypełniania pól ze szczepieniami, wpisujemy tylko nazwę szczepionki i rok podania ostatniej dawki z jednego typu szczepionki. W pola które chcemy zostawić bez wpisu o dziecku wpisujemy "nie dotyczy" lub "bez uwag"

O PRZYJĘCIU NA  OBÓZ DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ODDANIA PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONYCH KART, A NIE ICH POBRANIE  !

Wypełnioną kartę uczestnika należy oddać wraz  z załącznikiem.

3. ZAŁĄCZNIK do Karty

W dniu wyjazdy należy oddać opiekunowi oświadczenie.

4. OŚWIADCZENIE

Jeżeli zakład pracy rodzica chce finansować pobyt dziecka z funduszu socjalnego, należy pobrać:

5. WNIOSEK o dofinansowanie z zakładu pracy dla osób, które mogą skorzystać z fundusz socjalnego.

6. BON Turystyczny.

W tym roku można skorzystać z bonu turystycznego aby zapłacić za obóz. Aby z niego skorzystać należy wygenerować ze strony ZUS-u bon turystyczny zawierający NUMER BONU i KOD OBSŁUGI BONU. Z tym wydrukowanym dokumentem zapraszamy do budynku Hufca ZHP STARACHOWICE na ul. Harcerskiej 4, Finansowanie bonu można załatwić także telefonicznie lub   pod numerem (41) 274 6525 w dniach:

Poniedziałek  28  czerwca w godzinach od 15:00 do 18:00 (Osobiście lub telefonicznie)

Osoby, które wypełniły karty i załącznik, prosimy po telefonicznym (602801701) ustaleniu terminu,  o dostarczenie ich do naszej siedziby na ulicy Harcerskiej w Starachowicach.  Po sprawdzeniu i przyjęciu karty, będzie można dokonywać wpłat na wskazane konto.

Nie przyjmujemy dokumentów w formie skanu czy zdjęć !

UWAGA ! Wszystkie dokumenty drukujemy na białych kartkach (ksero)  o formacie A4 (może być potrzebne przestawienie funkcji drukarki)

Dokumenty do pobrania dla uczestników

spoza  Województwa Świętokrzyskiego:

1. INFORMACJA O OBOZIE

Staramy się, aby w informacji o obozie, zawarte były wszystkie najważniejsze rzeczy, które pomogą lepiej przygotować się do obozu. Jeżeli czegoś brakuje, a informacja ta pomogłaby uczestnikom obozu lub rodzicom, daj nam znać. Postaramy się uzupełnić.

2, Karta na obóz   STRONA PIERWSZA oraz   STRONA DRUGA

Wypełnioną kartę uczestnika należy oddać wraz  z załącznikiem.

3. ZAŁĄCZNIK do Karty

W dniu wyjazdy należy oddać opiekunowi oświadczenie.

4. OŚWIADCZENIE

5. WNIOSEK o dofinansowanie z zakładu pracy, dla osób, które mogą skorzystać z funduszu socjalnego.

6. BON Turystyczny.

Przypominamy że, wszelkie formalności muszą być załatwione nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem obozu, a ze względu na ograniczoną ilość osób, o przyjęciu na obóz, decyduje kolejność zgłoszeń (oddanie prawidłowo wypełnionych kart) i miejsca w namiotach, którymi dysponujemy z uwzględnieniem wieku i płci uczestników.

Osoby spoza Starachowic, mają po wcześniejszym ustaleniu, możliwość dostarczenia dokumentów obozowych zarówno drogą pocztową jak i przez naszych przedstawicieli w Kielcach i w Szumsku (Staszowie).

Nie przyjmujemy dokumentów w formie skanu czy zdjęć !

UWAGA ! Wszystkie dokumenty drukujemy na białych kartkach (ksero) o formacie A4 (może być potrzebne przestawienie funkcji drukarki)

2, Karta na obóz   STRONA PIERWSZA