Jak co roku spotkaliśmy się przed Świętami Bożego Narodzenia na spotkaniu opłatkowych w naszej harcówce. Tradycyjnie drużynowy wrabia w przemowę co roku inna osobę. Nie inaczej było i w tym roku, zaszczytu przemowy doznał nasz kończący właśnie studnia na Wyższej Szkole Pożarnictwa w Warszawie Dawid, którego koledzy z roku odwiedzili nas na obozie w Krynicy Morskiej w trakcie praktyk prowadząc pod kierownictwem oficerów PSP z Nowego Dworu Gdańskiego, gdzie akurat uczyli się praktycznych działań podczas  kontroli bezpieczeństwa na obozie.

Spotkanie opłatkowe nie mogło się obejść bez potraw wigilijnych przygotowanych przez naszych harcerzy wśród których nie zabrakło tych z numerem drużyny. Wprawne oko odnajdzie je na zdjęciach. Jak co roku obowiązki i praca zawodowa szczególnie tych przebywających poza Starachowicami uniemożliwiła przyjazd kilku osób, tym bardziej jest nam miło za przesłane życzenia, filmiki i łapóweczki kulinarne.