Łucznictwo jest doskonałą formą współzawodnictwa, gdzie cała uwaga strzelającego skupia się na kontrolowaniu własnego ciała oraz doskonaleniu techniki strzału. Zajęcia  rekreacyjne z łucznictwa są  znakomitym urozmaiceniem wszelkich imprez plenerowych skierowanych zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Jest dobrą propozycją dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia organizujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu, począwszy od łuków dla dzieci typu „Snake”, poprzez łuki młodzieżowe typu "Polaris" czy „Samic” po łuki w pełni profesjonalne takich firm jak wspomniany "Samic", Mathew, PSE czy HOYT. Posiadamy zarówno  łuki tradycyjne jak i  łuki bloczkowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy  zajęć  są zebrani pod specjalnym namiotem, lub na wyznaczonych torach, tak aby osoby prowadzące miały pełna kontrolę nad strzelającymi, a osoby strzelające miały komfort zajęć. Tarcze strzeleckie osłonięte są specjalną atestowaną siatką wyłapująca strzały z dużym,  ponad pięciometrowym marginesem po każdej ze stron tarcz strzeleckich. Uczestnikom zapewniamy osłony na palce oraz na przedramię,  w celu uniknięcia kontuzji i drobnych urazów od uderzenia cięciwą łuku.

W trakcie zajęć istnieje możliwość zorganizowania turniejów strzeleckich czy wzbogacenia zajęć strzeleckich montując na tarczach baloniki dla najmłodszych,  czy jabłka i puszki dla starszej części strzelających.

 

Informacje:

pod numerem telefonu: 60280170 lub

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zapraszamy do współpracy !