20 grudnia uczestniczyliśmy w podsumowaniu konkursu fotograficznego Bliżej Siebie - Dalej od uzależnień,  który został zorganizowany po raz drugi przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki. Podsumowanie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego nagrody wręczali pani Małgorzata Ślęzak prezydent Miasta Starachowice oraz pan Andrzej Matynia Starosta Starachowicki.

Jury konkursu pod przewodnictwem pana Kopańskiego, profesjonalnego fotografa oceniało po trzy fotografie przedstawiajace aktywne spędzanie wolnego czasu z dala od nałogów. Miło nam wszystkich poinformować,  że nie tylko powtórzyliśmy sukces z pierwszej edycji konkursu, kiedy to nasi harcerze zajęli odpowiednio II miejsce Kacper Łebek i wyróżnienie Karol Janeczek, ale udało nam się zdjęciami Oli Łądkowskiej, zając pierwsze miejsce w konkursie. Drugie miejsce zajęła Malwina Mazur a wyróżnienie otrzymała Kinga Motyka. Laureatom serdecznie gratulujemy i przypominamy żeby dalej zabierali na nasze zajęcia imprezy swoje aparaty i zdobywali kolejne laury w konkursach.