W dniach 16-17 grudnia zorganizowaliśmy biwak drużyny, podczas którego przygotowywaliśmy się do tegorocznej wigilii. Jako że od września realizujemy zadania w ramach Roku Regionów, postanowiliśmy że wigilia w tym roku będzie miała jak najwięcej regionalnych akcentów począwszy od potraw i naczyń, poprzez ozdoby choinkowe. Na biwaku w ruch poszły nożyczki i kolorowe kartony,  z których wykonaliśmy tradycyjne łąńcuchy składające się z harmonijek i barwionych słomek. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych bombek. Dziewczyny postanowiły zmierzyć się z tradycyjnymi pierogami. Łańcuchy i bombki wyszły na prawdę imponująco. Nad pierogami musimy jeszcze sporo ale to sporo, popracować. Przywieźliśmy też gałązki na stroiki i  choinkę prosto z lasu. Z lasu od naszego Dyla prosto z Lipia. To też już taka nasza tradycja.